logo
  • Vastuvõtt Tallinnas
    Põllu 63
  • Vastuvõtt Peetris
    Küti tee 4
  • Vastuvõtt Märjamaal
    Pärnu mnt 30

Hambaravi Tallinnas

Hambaravi Tallinas rahulikus ning turvalises õhustikus.

Hambahaldja Tallinna hambaravi kliinik tegutseb Nõmmel  ajaloolises  kuid tehnoloogiliselt kõrgtasemel kliiniku majas aadressil Põllu 63.   Autoga saate meie juures parkida tasuta.  Ei mingit stressi.  Bussiga tulles liinid 14 ja 18 peatus Jannseni ning liinil 33 peatus Põllu.  Kesklinnast meie juurde kiirustaval inimesel on kõige mugavam kasutada rongiühendust Peatus Kivimäe.

Särav naeratus on Sinu visiitkaart! Meie Haldjad aitavad Sind!

Meie missiooniks on jagada klientidele oma teadmisi, et hoida  ära suu-ja hambahaigusi ning avastada tekkinud kahjustused võimalikult varakult. Patsiendi rahulolu ja särav naeratus innustab meid üha enam ennast arendama. Probleemide ilmnemisel pakume Sinu jaoks sobivaimat lahendust, tehes koostööd erinevate spetsialistidega. Parim ravikvaliteet ning soodsad hinnad haldjatelt! Haldja Hambaravi (endine Märjamaa Hambaravi) alustas oma tegevusega Märjamaal 16.01.2009. Vastuvõtud toimuvad Märjamaal ja Tallinnas. Meie ravikabinetid on varustatud kaasaegse tehnika ja kvaliteetsete materjalidega, kollektiiv on rõõmsameelne ja sõbraliku suhtumisega. Täiendame pidevalt oma teadmisi ning oskusi, osaledes hambaravi koolitustel ning hand`s on kursustel. Meie jaoks on olulised patsiendi heaolu ja tervislik elustiil.
Oma tervise eest hoolitsemisel saab kõige suurema panuse anda igaüks ise. Suu tervis on osa inimese üldtervisest, mis olulise osana lisab heaolu ja elamisvõimekust. Terve suuõõne tunnused on terved hambad, terved hammaste kinnituskoed ja limaskestad ning küllaldane süljeeritus.

Oleme Sinu jaoks olemas!

Külasta oma hambaarsti regulaarselt üks kord aastas!

Avatud E-R 8.00-20.00

Küsi varasemaid ja hilisemaid vastuvõtuaegu registratuurist!
L – kokkuleppel arstiga
P – suletud

Mobiil:  +372 588 777 18
E-post:  info@hambahaldjas.ee
Aadress: Põllu 63, Tallinn, 11613, Harjumaa

Võta meiega ühendust

Vastame esimesel võimalusel

Arstid Tallinna kliinikus