logo
 • Vastuvõtt Rocca al Mares
  Paldiski mnt 102
 • Vastuvõtt Nõmmel
  Põllu 63/3
 • Vastuvõtt Peetris
  Küti tee 4
 • Vastuvõtt Märjamaal
  Pärnu mnt 30

Hambaravi Peetris

Haldja Hambaravi on kogu pere hambaravi.

Meie kliinik asub Küti tee 4, Peetri . Peetri Keskuse 2. korrusel. Meie kliiniku juures on tasuta parkimine.  Hommikuti kella 8.00-9.00 pääseb meie kliinikusse B- sissepääsust.

Särav naeratus on Sinu visiitkaart! Meie Haldjad aitavad Sind!

Haldja Hambaravi (endine Märjamaa Hambaravi) alustas oma tegevusega Märjamaal 16.01.2009. Vastuvõtud toimuvad Märjamaal, Peetris, Nõmmel ja Rocca al Mares Tallinnas. Meie ravikabinetid on varustatud kaasaegse tehnika ja kvaliteetsete materjalidega, kollektiiv on rõõmsameelne ja sõbraliku suhtumisega. Täiendame pidevalt oma teadmisi ning oskusi, osaledes hambaravi koolitustel ning hand`s on kursustel. Meie jaoks on olulised patsiendi heaolu ja tervislik elustiil.

Meie missiooniks on jagada klientidele oma teadmisi, et hoida  ära suu-ja hambahaigusi ning avastada tekkinud kahjustused võimalikult varakult. Patsiendi rahulolu ja särav naeratus innustab meid üha enam ennast arendama. Probleemide ilmnemisel pakume Sinu jaoks sobivaimat lahendust, tehes koostööd erinevate spetsialistidega. Pakume personaalset ravi igas vanuses patsiendile. Meie kliinikutest leiab hambaraviteenuseid profülaktikast kuni keerukate implantatsiooni ja proteetika töödeni välja. Lisaks hambaravile tegelevad meie arstid hambumushäirete varajase diagnostikaga (vanuses 3-6 ning varajases vahelduvas hammaskonnas) ravi teostame LM aktivaatoritega. Täiskasvanutele pakume hammaste korrigeerimist kapedega. Pakume ka mineraliseerivat ravi hammastele, et ennetada hambahaigusi, vähendada hammaste ülitundlikkust ja kaariese tekkeriski, toetada hamba kõvakudesid hambumuse korrigeerimise ravi ajal ning remineraliseerida hüpomineralisatsiooniga hambaid.

Oma tervise eest hoolitsemisel saab kõige suurema panuse anda igaüks ise. Suutervis on osa inimese üldtervisest, mis olulise osana lisab heaolu ja elamisvõimekust. Terve suuõõne tunnused on terved hambad, terved hammaste kinnituskoed ja limaskestad ning küllaldane süljeeritus.

Oleme Sinu jaoks olemas!

Külasta oma hambaarsti regulaarselt üks kord aastas!

Avatud E-R 8.00-20.00

Küsi varasemaid ja hilisemaid vastuvõtuaegu registratuurist!
L – kokkuleppel arstiga
P – suletud

Mobiil:  +372 588 747 51
E-post:  peetri@hambahaldjas.ee
Aadress: Küti tee 4, Peetri

Arstid Peetri kliinikus