logo

Hambaravi Nõmmel

Hambaravi Nõmmel rahulikus ning turvalises õhustikus.

Haldja Hambarvi kliinik tegutseb Nõmmel  ajaloolises,  kuid tehnoloogiliselt kõrgtasemel kliinikus aadressil Põllu 63/3, Tallinn.  Autoga saate meie juures parkida tasuta.  Bussiga tulles liinid 14 ja 18 peatus Jannseni ning liinil 33 peatus Põllu.  Kesklinnast meie juurde kiirustaval inimesel on kõige mugavam kasutada rongiühendust peatus Kivimäe.

Särav naeratus on Sinu visiitkaart! Meie Haldjad aitavad Sind!

Haldja Hambaravi (endine Märjamaa Hambaravi) alustas oma tegevusega Märjamaal 16.01.2009. Vastuvõtud toimuvad Märjamaal, Peetris, Nõmmel ja Rocca al Mares Tallinnas. Meie ravikabinetid on varustatud kaasaegse tehnika ja kvaliteetsete materjalidega, kollektiiv on rõõmsameelne ja sõbraliku suhtumisega. Täiendame pidevalt oma teadmisi ning oskusi, osaledes hambaravi koolitustel ning hand`s on kursustel. Meie jaoks on olulised patsiendi heaolu ja tervislik elustiil.

Meie missiooniks on jagada klientidele oma teadmisi, et hoida  ära suu-ja hambahaigusi ning avastada tekkinud kahjustused võimalikult varakult. Patsiendi rahulolu ja särav naeratus innustab meid üha enam ennast arendama. Probleemide ilmnemisel pakume Sinu jaoks sobivaimat lahendust, tehes koostööd erinevate spetsialistidega. Pakume personaalset ravi igas vanuses patsiendile. Meie kliinikutest leiab hambaraviteenuseid profülaktikast kuni keerukate implantatsiooni ja proteetika töödeni välja. Lisaks hambaravile tegelevad meie arstid hambumushäirete varajase diagnostikaga (vanuses 3-6 ning varajases vahelduvas hammaskonnas) ravi teostame LM aktivaatoritega. Täiskasvanutele pakume hammaste korrigeerimist kapedega. Pakume ka mineraliseerivat ravi hammastele, et ennetada hambahaigusi, vähendada hammaste ülitundlikkust ja kaariese tekkeriski, toetada hamba kõvakudesid hambumuse korrigeerimise ravi ajal ning remineraliseerida hüpomineralisatsiooniga hambaid.

Oma tervise eest hoolitsemisel saab kõige suurema panuse anda igaüks ise. Suutervis on osa inimese üldtervisest, mis olulise osana lisab heaolu ja elamisvõimekust. Terve suuõõne tunnused on terved hambad, terved hammaste kinnituskoed ja limaskestad ning küllaldane süljeeritus.

Oleme Sinu jaoks olemas!

Külasta oma hambaarsti regulaarselt üks kord aastas!

Avatud E-R 8.00-20.00

Küsi varasemaid ja hilisemaid vastuvõtuaegu registratuurist!
L – kokkuleppel arstiga
P – suletud

Mobiil:  +372 588 777 18
E-post:  info@hambahaldjas.ee
Aadress: Põllu 63/3, Tallinn, 11613, Harjumaa

Arstid Nõmme kliinikus