Haldja Hambaravi meeskonna lugu 1

Haldja Hambaravi meeskonna lugu

Haldja Hambaravi kollektiivi iseloomustab ühtne meeskonnavaim, kus on üks kõigi ja kõik ühe eest väljas. Kokkuhoidev ja arengule suunatud kollektiv jagab oma tööd Peetri, Nõmme ja Märjamaa hambaravi kliinikute vahel. Enim hindavad ja väärtustavad nad just meeskonda ennast ja ettevõtte juhti. Lisaks ollakse väga rahul ka oma klientidega, kellega on suur rõõm koostööd teha. Ka kvaliteetset tehnikat väärtustatakse, sest kaasaegseks tööks on kõik vajalik olemas ja toimib. See teeb aga tööpäevad hambaravis kohe eriliselt nauditavaks. Kolmes kliinikus on kõik kaasaegne ja areneb ajas muudkui edasi.

Registraator Erle tuli tööle Peetri kliiniku avamise esimesest päevast. Kokkulepe tööle asumiseks sai sõlmitud aga juba kolm kuud varem, mil ta sotsiaalmeedia postituse peale kandideeris. Kuna osa personali oli talle varasemalt tuttav, siis oli tööle sisseelamine uues kliinikus eriti mõnus. Viimased kaheksa aastat on Erle ametis olnud registraatorina ja naudib väga oma tööd. Varasemast on tal aga kogemus ka müügi- ja teenindusjuhina. Eriliselt meeldivad talle oma kolleegid, kellega igapäevaselt tööl kokku puutub. Vastuvõtus olles on just tema see, kes kõige rohkem inimestega suhtleb. „Mulle siin meeldib. Olen väga rahul,“ lausub Erle. Lisaks toob ta esile ka vastutulelikkust nii omanike kui meeskonna poolt tervikuna. Talle meeldivad nii patsiendid kui ka noored kolleegid, kellega koos on tore töötada. “Mulle meeldib see töö, kuna iga päev võib olla täiesti teistsugune,“ sõnab ta kokkuvõtvalt.

Piret on Nõmme kliiniku hambaarst, kes tegeleb peamiselt juureravi ja ümberraviga. Enne Haldja Hambaravisse tulekut elas ja töötas ta kümme aastat Soomes. Eesti tagasi kolides käis ta mitmel tööintervjuul, kuid enda jaoks sobiva leidis alles Haldja Hambaravis, kuna ettevõtte juhi Madisega tekkis kohe väga hea klapp ja ka töökeskkond tundus mõnus. Tänaseks on ta juba viis aastat siin töötanud. Piretile meeldib väike ja hubane kliinik Nõmme mändide all. Rahul on ta kliinikuga tervikuna: „Mulle sobib väike ja kompaktne kliinik. Siin on kõik väga uus, ilus, töökorras ja puhas. Olen rahul ka kollektiiviga ning suhtlus juhiga toimib hästi. Ka assistendid ja patsiendid on meil toredad.“ Lisaks naudib ta rahulikku ja mõnusat atmosfääri ning kodu lähedust töökohale. Ülemuse kohta jätkub aga vaid kiidusõnu: „Madis on vastutulelik ja temaga saab alati rääkida.“

Haldja Hambaravi meeskonna lugu 2

Dajana on hambaarst, kes tegutseb nii Nõmmel kui Peetris. Alustas ta aga juba viis aastat tagasi Nõmme ja Märjamaa kliinikus. Siis oli ta eriala õpingute kõrvalt ametis assistendina. Ta tunnustab väljaõpet, mille Haldja Hambaravis sai ning pole tundnud kordagi kutset kuhugi mujale tööle minna. Enamasti keskendub ta laste hambaravile. Dajanale meeldib väga siinne meeskond: „Tunnen, et siin on kokkuhoidev ja toetav kollektiiv. Õpingute ajal selgitas iga arst mulle oma töövõtteid, kuni tundsin enesekindlust ise praktiseerida. Kunagi ei ole probleemi, kui on vaja küsida nõu või abi.“ Niisamuti hindab ta seda, et Madisega on lihtne rääkida ja vastused muredele tulevad tema käest kiirelt. Ehkki kodule lähemal on Dajana jaoks Peetri kliinik, siis on ta jäänud siiski ka Nõmmele oma olemasolevate patsientide tõttu. Kliinikus tunneb ta end mugavalt ja hästi ning saab paljude inimestega ka tööväliselt väga hästi läbi. Eriti hea klapp tööalaselt on kahtlemata aga assistentidega: „Töö assistentidega sujub lausa nii hästi, et tihtilugu ei pea isegi ütlema, mida ja kuidas ma tahan.“

Kõigis kolmes kliinikus Peetris, Nõmmel ja Märjamaal töötab assistent Aini. Tööd alustas ta neli aasta tagasi Märjamaal administraatorina, siis kui Dajana läks assistendiks tööle. Kolmes kliinikus tööl käia on tema jaoks vaheldusrikas ning ka tema toob esile head koostööd meeskonnas ja Madise vastutulelikkust, kui on millestki vaja rääkida.

Juba seitse aastat ettevõttes töötanud Krislin tuli Märjamaa kliinikusse ülikooli viimasel aastal praktikale. Peetrisse hambaarstiks tuli ta kohe peale kliiniku avamist. „Mulle meeldib siinne uus maja ja et ei ole vaja asju kogu aeg remontida. Materjalide ja tehnika osas on alati vastu tuldud, kui midagi on vaja ja ka koolitustega ei ole probleemi. Me käime kõik üsna mitmetel koolitustel aastas. Kollektiiv on hea, kõik on paigas ja toimib ning ei ole segadust. Kõik on toredad ja positiivsed inimesed,“ räägib Krislin rahulolevalt oma töötingimustest, rõhutades veel ka väga head klappi assistendiga.

Haldja Hambaravi meeskonna lugu 3

Ka Kaisa, kes on tänaseks Haldja Hambaravis töötanud üle kolme aasta, tuli siia algselt praktikale. Info kliiniku kohta sai ta oma kursusekaaslaselt Dajanalt. Alguses töötas ta abiarstina peamiselt Märjamaal. Kuna seal on ka tema juured, siis meeldis asukoht talle kohe eriliselt. Praegu tegutseb ta paralleelselt nii Märjamaal kui Nõmmel: „Mulle meeldib tööl olla, kuna meil on väga tore kollektiiv ja saan inimestega väga hästi läbi. Meeldivad ka meie patsiendid. Saan ka praktiseerida erinevaid valdkondi hambaravis ja mul on alati olemas teiste arstide tugi ning saan nendega vajadusel konsulteerida. Ka Madisega on lihtne suhelda. Ta leiab igale olukorrale lahenduse.“ Lisaväärtusena toob Kaisa esile ka mitmekülgseid koolitusi, mida kollektiivile võimaldatakse.

Viis aastat assistendina töötanud Diana alustas Nõmme Kliinikus, kuid tänaseks käib enamasti Peetris ja vahel ka Märjamaal tööl. Kui ta töökuulutuse peale Haldja Hambaravisse kandideeris, siis ei olnud tal küll kogemusi, kuid oli kindel tahe just assistendi tööd teha. Nüüdseks töötab ta kliinikus lisaks veel ka suuhügienistina. „Mulle meeldib nii kollektiiv kui kliiniku juht, eriliselt aga just siinsed arstid. Väga meeldib nende töö kvaliteet ja tulemus ning ma ise tunnen ka sellest palju rõõmu. Koostöö nendega on väga hea.“ Nii Nõmmel kui Peetris on suureks eeliseks ka see, et steriliseerimiseks on olemas eraldi inimene. Nii on iga tegevuse jaoks oma inimene ja kõik ei pea kõike tegema. See tagab nii kvaliteetse teenuse kui ka mõnusa töökorralduse.

Ka Ülle on ametis suuhügienisti spetsialist ning assistenina. Peetris on ta töötanud juba kliiniku avamisest saadik. Siia jõudis ta aga suuresti tänu Erlele ja Ritale, kellega oldi juba varasemalt kolleegid. Esialgu käis ta vast avatud kliinikus asendajana abiks, kuna ei olnud veel valmis töökohta täielikult välja vahetama. Töökoha vahetusel sai võtmesõnaks kirurgia, kuna selle assisteerimine on pisut spetsiifilisem. Üllel on nii Nõmme kui Peetri kliinikusse mugav tööle käia, kuna mõlemad asuvad kodust sama kaugel. „Minu hea ja armas kollektiiv, kellega siin päevast päeva töötan, on kõige olulisem, miks just siin olen. Ka patsiendid on äärmiselt toredad ja hea meel on nendega koostööd teha. Olulisel kohal on ka uued asjad, uus kliinik ja tehnika, mida ei pea häbenema. Tüdrukud on abivalmid ja kõik toimib.“

Ühiste märksõnadena toob kogu kollektiiv esile ennekõike just sealseid inimesi. Seda nii töötajate, ettevõtte juhi kui ka patsientide näol, kuna kõigiga on mõnus ja sujuv koostööl. Korduvalt mainitud moodne ja toimiv tehnika teeb töötamise mugavaks ja rohked koolitused arendavad mitmekülgselt. Ka asukoht on kliinikutel hea ning tasuta parkimine lisab sellele veel omakorda väärtust.

Leave a reply